Dell Latitude 3500 i5 8e Gen 15,6" + Windows 11 B-GRADE
Dell Latitude 3500 Refurbished 15,6" Laptop – Praktisch Werkcomfort op Groot Formaat
De refurbished Dell Latitude 3500 is een slimme keuze voor wie een betrouwbare laptop zoekt voor werk, studie en dagelijks gebruik. Deze uitvoering is voorzien van een Intel Core i5-8265U van de 8e generatie met 4 cores, een 15,6 inch Full HD-scherm en standaard Windows 11 Professional. Daarmee biedt dit model een prettige basis voor e-mail, documenten, internetgebruik, streamen en andere dagelijkse werkzaamheden. Het grotere schermformaat zorgt daarbij voor extra overzicht en comfortabel werken gedurende de dag.
Wat dit model aantrekkelijk maakt, is de combinatie van gebruiksgemak en zakelijke inzetbaarheid. De Dell Latitude-serie staat bekend om zijn praktische karakter en past goed bij kantoorwerk, huiswerk, administratie, online browsen, films en video’s, streamen, day trading en online games. Dankzij de matte beeldschermcoating, webcam, wifi en Bluetooth 5.0 is deze laptop ook prettig in gebruik voor lange werkdagen, videobellen en werken op verschillende locaties.
Refurbished is een slimme keuze omdat je kiest voor hoge kwaliteit voor een aantrekkelijke prijs. Deze Dell Latitude 3500 wordt geleverd met 2 jaar garantie en 14 dagen niet-goed-geld-terug. Daarmee kies je voor extra zekerheid én tegelijk voor een duurzamer alternatief voor nieuw.
Wat deze laptop extra praktisch maakt, is dat je hem kunt afstemmen op jouw manier van werken. Er zijn opties voor uitbreiding van de SSD tot 512 GB of 960 GB en het geheugen tot 32 GB. Daarnaast kun je kiezen voor Windows 10 Pro, Linux Mint, Ubuntu Desktop, Zorin OS of geen besturingssysteem, en zijn er uitbreidingen mogelijk zoals een docking station, externe dvd-rw-speler, numeriek toetsenbord en Office-installatie. Daardoor is dit model niet alleen geschikt voor direct gebruik, maar ook flexibel in te richten als complete werkplek.
Ben je op zoek naar een refurbished laptop met een ruim scherm, betrouwbare prestaties en prettig dagelijks gebruiksgemak? Dan is de Dell Latitude 3500 Refurbished 15,6" Laptop – Praktisch Werkcomfort op Groot Formaat een uitstekende keuze.
| Merk | DELL |
|---|---|
| Model | Latitude 3500 |
| Processor (CPU) | Intel Core i5 |
| Processor Type | 8265U (4-Cores) |
| Processor Generatie | 8e Gen |
| Processor Snelheid | 1,60GHz - 3,90GHz |
| Werkgeheugen (RAM) | 8 GB |
| Type RAM | DDR4 SD |
| Solid State Drive (SSD) | 256 GB |
| Optische Drive | No Drive |
| USB | 2x (1x USB 2.0 / 1x USB 3.2) |
| USB-C | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-c |
| VGA (D-Sub) | 1x |
| HDMI | 1x |
| Resolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Grafische kaart (GPU) | Intel® UHD Graphics for 8th Generation Intel® |
| Ethernet (Netwerkpoort) | 1x |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Scherm Formaat | 15,6 inch |
| Toetsenbordindeling | QWERTY US |
| Beeldschermcoating | Mat |
| Verlicht Toetsenbord | Ja |
| Webcam | Ja |
| Besturingssysteem | Windows 11 Professional |
| Product Type | Refurbished |
| Optische Staat | B-Grade (lichte gebruikerssporen) |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
LET OP!
Dit is een B-grade model, op deze modellen zitten lichte gebruikerssporen. De laptops zijn technisch 100% in orde en werken als nieuw!
De Laptops (vaak zakelijke ex-lease modellen) worden door ons schoongemaakt, uitvoerig getest en gecontroleerd. U heeft de keuze om de refurbished laptop door ons te laten installeren met Windows 10, 11 Linux Mint, Ubuntu Desktop of Zorin OS. Wij zorgen dan voor de gehele installatie en updaten de laptop naar de allernieuwste versie. De Laptops worden geleverd inclusief adapter.
Heeft u interesse in meer dan 10 stuks van dit product? Dit is voor ons geen probleem. Neem gerust contact op met onze klantenservice voor een eventuele korting.







