HP ProBook 650 G4 i5 8e Gen 15.6" + Windows 11 B-GRADE
| Merk | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 650 G4 |
| Processor (CPU) | Intel Core i5 |
| Processor Type | 8250U (4-Cores) |
| Processor Generatie | 8e Gen |
| Processor Snelheid | 1,60GHz - 3,40GHz |
| Werkgeheugen (RAM) | 8 GB |
| Type RAM | DDR4 SD |
| Solid State Drive (SSD) | 256 GB |
| Optische Drive | No Drive |
| USB | 2x USB 3.2 |
| USB-C | 1x |
| VGA (D-Sub) | 1x |
| HDMI | 1x |
| Resolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Grafische kaart (GPU) | Intel(R) UHD Graphics 620 |
| Ethernet (Netwerkpoort) | 1x |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Scherm Formaat | 15,6 inch |
| Toetsenbordindeling | QWERTY US |
| Beeldschermcoating | Mat |
| Webcam | Nee (geen geïntegreerde webcam) |
| Simcard | Ja |
| Cardreader | Ja |
| Besturingssysteem | Windows 11 Professional |
| Product Type | Refurbished |
| Optische Staat | B-Grade (lichte gebruikerssporen) |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
LET OP!
Dit is een B-grade model, op deze modellen zitten lichte gebruikerssporen. De laptops zijn technisch 100% in orde en werken als nieuw!
De refurbished Laptops (vaak zakelijke ex-lease modellen) worden door ons schoongemaakt, uitvoerig getest en gecontroleerd. U heeft de keuze om de refurbished laptop door ons te laten installeren met Windows 10, 11, Linux Mint, Ubuntu Desktop of Zorin OS. Wij zorgen dan voor de gehele installatie en updaten de refurbished laptop naar de allernieuwste versie. Onze refurbished Laptops worden geleverd inclusief adapter.
Heeft u interesse in meer dan 10 stuks van dit product? Dit is voor ons geen probleem. Neem gerust contact op met onze klantenservice voor een eventuele korting.







